Rooftop

Klim-Spaw Zabrze oferuje profesjonalny serwis agregatów chłodniczych rooftop. Mówiąc o agregacie chłodniczym typu rooftop mamy na myśli element konstrukcyjny samodzielnego urządzenia klimatyzacyjnego o zwartej zabudowę, którego zadaniem jest przetwarzanie powietrza. Urządzenia typu rooftop są szeroko stosowane w systemach klimatyzacyjnych, ponieważ jako jednostki samodzielne nie wymagają zastosowania innych elementów wyposażenia, a więc agregatów wody lodowej czy skraplającej, kotłów, pomp, centrali wentylacyjnych i innych. Ich dodatkowym atutem jest przystosowanie do montażu zewnętrznego, który – jak sama nazwa wskazuje – najczęściej odbywa się na dachu budynku.

Dzięki szerokiej wiedzy oraz bogatemu doświadczeniu w branży Naszym Klientom możemy zaproponować kompleksową obsługę serwisową, w ramach której oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny agregatów chłodniczych rooftop. Usługa obejmuje regularny serwis agregatów, na który składają się następujące działania:

  • regularne przeglądy serwisowe,
  • ocena bieżącego stanu technicznego agregatu rooftop,
  • czyszczenie i konserwacja poszczególnych części agregatu,
  • ocena poziomu wyeksploatowania poszczególnych części urządzenia,
  • wymiana wyeksploatowanych części urządzenia.

Dlaczego serwis agregatów chłodniczych rooftop jest ważny?

Jak w każdej branży regularny serwis, naprawa i konserwacja urządzeń klimatyzacyjnych jest działaniem pełniącym dwie funkcje. Po pierwsze wydłuża żywotność urządzenia, które może być eksploatowane przez dłuższy czas. Po drugie pozwala zapobiegać ewentualnym awariom i wynikającym z nich przestojom, oszczędzając tym samym czas i pieniądze inwestora.

Oferta serwisowa Klim-Spaw to nie tylko serwis agregatów chłodniczych rooftop, ale również serwis i naprawa wszystkich urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych znanych i cenionych marek. Obsługujemy urządzenia: Carrier, Daikin, LG, Mitsubishi, Samsung i Toshiba.

Na potrzeby Naszych Klientów oferujemy umowy serwisowe na przeglądy i naprawy urządzeń w dużych i mniejszych obiektów. Ofertę serwisowa kierujemy przede wszystkim do klientów firmowych i instytucjonalnych oraz osób prywatnych z obszaru województwa Śląskiego i okolicy.

Klientów zainteresowanych stałą obsługą serwisową agregatów chłodniczych zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z przedstawicielem firmy. Nasi pracownicy dopasują zakres umowy serwisowej do Państwa indywidualnych potrzeb.