Serwis klimatyzacji LG

LG Electronics oferuje szeroki wachlarz rozwiązań – od niewielkich klimatyzatorów mieszkaniowych, przez systemy komercyjne dla obiektów użyteczności publicznej, a ż po elastyczne system klimatyzacji VRF projektowane na potrzeby dużych obiektów handlowo-usługowych oraz mieszkaniowych. Różnorodność oferty oraz mnogość dostępnych rozwiązań sprawiają, że klimatyzatory LG są coraz częściej i chętniej wybierane przez inwestorów.

Jak w przypadku każdego systemu klimatyzacji również klimatyzacja LG do prawidłowego funkcjonowania wymaga regularnych przeglądów i napraw serwisowych. Wychodząc naprzeciw rosnącej grupie użytkowników rozwiązań LG Electronics wzbogaciliśmy naszą ofertę o kompleksowy serwis klimatyzacji LG, w ramach którego świadczymy usługi gwarancyjne i pogwarancyjne.

Serwis klimatyzacji LG

Zależy nam na zadowoleniu Naszych Klientów, dlatego w ramach oferty serwisowej świadczymy szeroki zakres usług:

 • regularne przeglądy gwarancyjne – wykonywane nie rzadziej niż zaleca producent systemu,
 • naprawy gwarancyjne,
 • regularne przeglądy pogwarancyjne – wykonywane nie rzadziej niż zaleca licencjonowany serwisant systemów LG Electronics,
 • naprawy pogwarancyjne,
 • prace konserwacyjne – usługa świadczona w ramach serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

Naszą ofertę kierujemy do firm, instytucji oraz klientów indywidualnych z obszaru województwa Śląskiego.

Serwis klimatyzacji LG – dlaczego serwisowanie klimatyzacji jest ważne?

Praktyka pokazuje, że nawet najdroższy system klimatyzacji nie jest systemem bezobsługowym i do prawidłowego funkcjonowania wymaga okresowych przeglądów, wykonywania prac konserwatorskich oraz wymiany wyeksploatowanych komponentów. Korzystanie z licencjonowanego serwisu LG zapewnia:

 • przedłużenie żywotności systemu klimatyzacji,
 • obniżenie ryzyka zagrzybienia i zanieczyszczenia klimatyzacji oraz związanych z nim konsekwencji zdrowotnych dla użytkowników,
 • możliwość uniknięcia niepożądanych awarii i przestojów,
 • obniżenie awaryjności systemu,
 • stałą optymalizację kosztów eksploatacji systemu,
 • oszczędności finansowe wynikające z bezawaryjności systemu oraz jego ekonomicznego funkcjonowania.

Serwis klimatyzacji – sprawdź, co oferujemy

Klim-Spaw Zabrze jest profesjonalnym serwisem klimatyzacji specjalizującym się w serwisowaniu i naprawie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Od lat z sukcesami obsługujemy klimatyzacje renomowanych producentów z kraju i zagranicy: Carrier, Daikin, LG, Samsung, Toshiba, Mitsubishi oraz AUX. Klientom oferujemy możliwość podpisania umowy serwisowej na przeglądy i naprawy urządzeń w dużych i mniejszych obiektach. Serwisujemy również specjalistyczne systemy klimatyzacji w obiektach przemysłowych i magazynowych.