Klimatyzacja specjalistyczna

Obiekty przemysłowe, takie jak hale produkcyjne i magazynowe stawiają przed systemem klimatyzacyjnym i wentylacyjnym określone zadania, które mogą się różnić zależnie od przeznaczenia obiektu, jego wielkości oraz zastosowanych rozwiązań budowlano-wykończeniowych. Wszystko to sprawia, że w obiektach tego typu wymagana jest klimatyzacja specjalistyczna.

Klimatyzacja specjalistyczna to pojęcie, które obejmuje szerokie spektrum dedykowanych rozwiązań, które są projektowane z myślą o sprawnym i ekonomicznym funkcjonowaniu w danym obiekcie oraz spełnianiu wszystkich wymagań i oczekiwań klienta.

W ramach usługi klimatyzacja specjalistyczna Klim-Spaw Zabrze oferuje kompleksową obsługę obiektów przemysłowych, magazynowych i innych.

W ramach usługi:

  • doradzamy i projektujemy system lub systemy, które będą najlepiej spełniać potrzeby danego obiektu,
  • dostarczamy części i komponenty do instalacji systemu najlepszych marek – w asortymencie posiadamy marki, takie jak: Samsung, LG, Toshiba, Carrier, Daikin i Aux.
  • przeprowadzamy wszystkie prace związane z montażem systemu,
  • zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Nasze rozwiązania są nowoczesne, bardzo wydajne, funkcjonalne, ekonomiczne i niezwykle trwałe, co zapewnia ich prawidłowe funkcjonowanie przez długi czas. Usługę kierujemy przede wszystkim do właścicieli przedsiębiorstw przemysłowych oraz inwestorów specjalizujących się w budowie obiektów przemysłowych i magazynowych różnego typu.

Klientów z obszaru województwa Śląskiego oraz okolic zainteresowanych usługą klimatyzacja specjalistyczna zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem Klim-Spaw Zabrze. Nasi pracownicy odpowiedzą na wszelkie pytania i wątpliwości i zaprojektują najoptymalniejszy system dla każdego rodzaju obiektu.