Serwis klimatyzacji Samsung

p>Od chwili swojego powstania w 1969 roku Samsung Electronics dokłada wszelkich starań, aby poprzez oferowane produkty i usługi poprawiać komfort i ułatwiać życie klientów na całym świecie. Obok oferty produktów z branży telekomunikacyjnej oraz wysokiej jakości sprzętu gospodarstwa domowego Samsung Electronics dostarcza swoim użytkownikom również innowacyjne rozwiązania w zakresie systemów wentylacji i klimatyzacji pomieszczeń.

Wraz z rosnącym zainteresowaniem klimatyzatorami marki Samsung rośnie zapotrzebowanie na profesjonalne usługi serwisowe tych urządzeń. Dlatego też wzbogaciliśmy ofertę serwisową Klim-Spaw w Zabrzu o serwis klimatyzacji Samsung.

Serwis klimatyzacji Samsung – co oferujemy?

Klim-Spaw od lat zawdzięcza swoją wysoką pozycję na rynku zadowoleniu Klientów, które osiąga poprzez oferowanie kompleksowej i profesjonalnej obsługi w zakresie serwisu i naprawy systemów wentylacji i klimatyzacji. Naszym Klientom oferujemy:

  • regularne przeglądy gwarancyjne,
  • naprawy gwarancyjne,
  • regularne przeglądy pogwarancyjne,
  • naprawy pogwarancyjne,
  • prace konserwacyjne w ramach obsługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej.

Wszystkie przeglądy i działania konserwacyjne przeprowadzamy z częstotliwością zalecaną przez producenta urządzeń, firmę SAMSUNG.

Naszą ofertę serwis klimatyzacji Samsung kierujemy przede wszystkim do firm instytucji oraz klientów indywidualnych z obszaru województwa Śląskiego.

Serwis klimatyzacji Samsung – korzyści

Regularne serwisowanie i konserwacja klimatyzacji przekłada się na szeroką gamę korzyści dla inwestora oraz użytkowników systemu. Wśród najważniejszych można wymienić:

  • przedłużenie żywotności systemu i składających się na niego komponentów,
  • obniżenie awaryjności systemu,
  • obniżenie negatywnego wpływu klimatyzacji na zdrowie użytkowników, w szczególności w przypadku gdy jest ona zagrzybiona lub zanieczyszczona,
  • obniżenie kosztów eksploatacji systemu wynikające z bieżącej optymalizacji funkcjonowania systemu.

Serwis klimatyzacji – oferta Klim-Spaw Zabrze

Klim-Spaw Zabrze to nie tylko serwis klimatyzacji Samsung. Jesteśmy licencjonowanym serwisem klimatyzacji specjalizującym się w serwisowaniu i naprawie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych renomowanych producentów: Carrier, Daikin, LG, Toshiba, Mitsubishi oraz AUX. Klientom oferujemy możliwość podpisania umowy serwisowej na przeglądy i naprawy urządzeń w dużych i mniejszych obiektach. Serwisujemy również specjalistyczne systemy klimatyzacji w obiektach przemysłowych i magazynowych.