Serwis klimatyzacji Toshiba

Historia klimatyzatorów marki Toshiba sięga 1950 roku, kiedy firma wypuściła na rynek swoje pierwsze urządzenie. Od tamtego czasu firma konsekwentnie udoskonala swoje produkty wykorzystując do tego najnowocześniejsze technologie i dbająco o ty, aby wszystkie urządzenia Toshiba spełniały surowe przepisy w zakresie ochrony środowiska. Od 1999 roku w klimatyzatorach Toshiba wykorzystywane są wyłącznie ekologiczne czynniki chłodnicze. To czyni produkty Toshiba jednymi z najbardziej przyjaznych dla środowiska.

W ofercie producenta można znaleźć wysokiej jakości rozwiązania do mieszkań, systemy komercyjne do powierzchni usługowo-handlowych i użytku publicznego oraz klimatyzatory biurowe. Wszystkie produkty Toshiba charakteryzuje dbałość o jakość powietrza w pomieszczeniu, cicha praca oraz energooszczędność. Aby zapewnić Państwa klimatyzatorom jak najdłuższą żywotność oraz bezawaryjną pracę oferujemy serwis klimatyzacji Toshiba.

Serwis klimatyzacji Toshiba – zakres oferty

Wysoką pozycję na rynku zawdzięczamy zadowoleniu Klientów, które osiągamy poprzez oferowanie kompleksowej i profesjonalnej obsługi. Nasza oferta obejmuje:

  • przeprowadzanie regularnych przeglądów gwarancyjnych,
  • realizację napraw gwarancyjnych,
  • przeprowadzanie regularnych przeglądów pogwarancyjnych,
  • realizację napraw pogwarancyjnych,
  • prace konserwacyjne w ramach obsługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej.

Wszystkie przeglądy i działania konserwacyjne przeprowadzamy z częstotliwością zalecaną przez producenta urządzeń, firmę Toshiba.

Ofertę serwis klimatyzacji Toshiba kierujemy przede wszystkim do firm instytucji oraz klientów indywidualnych z obszaru województwa Śląskiego.

Serwis klimatyzacji Toshiba – sprawdź, co możesz zyskać

Regularnie serwisując swoją klimatyzację zyskujesz:

  • przedłużenie żywotności systemu i składających się na niego komponentów,
  • obniżenie awaryjności systemu,
  • obniżenie negatywnego wpływu klimatyzacji na zdrowie użytkowników, w szczególności w przypadku gdy jest ona zagrzybiona lub zanieczyszczona,
  • obniżenie kosztów eksploatacji systemu wynikające z bieżącej optymalizacji funkcjonowania systemu.

Serwis klimatyzacji Klim-Spaw Zabrze – więcej niż myślisz

Klim-Spaw Zabrze to nie tylko licencjonowany serwis klimatyzacji Toshiba. Jesteśmy profesjonalnym serwisem klimatyzacji specjalizującym się w serwisowaniu i naprawie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Od lat z sukcesami obsługujemy urządzenia renomowanych producentów: Carrier, Daikin, LG, Mitsubishi oraz AUX.

Klientom oferujemy możliwość podpisania umowy serwisowej na przeglądy i naprawy urządzeń w dużych i mniejszych obiektach. Serwisujemy również specjalistyczne systemy klimatyzacji w obiektach przemysłowych i magazynowych.