Chiller

Klim-Spaw Zabrze oferuje profesjonalny serwis agregatów chłodniczych chiller. Chillerem powrzechnie nazywa się agregat chłodniczy służący do chłodzenia wody. Schłodzona woda jest pompowana z chillera do wymiennika cieplnego woda/powietrze lub woda/woda, w którym służy odpowiednio do chłodzenia powietrza lub wody. W przypadku urządzeń, w których woda jest schładzana do temperatury niższej niż 0 ºC do jej zabezpieczenia przed zamarzaniem stosuje się mieszaninę wody i glikolu.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu w pracy z agregatami chłodniczymi Naszym Klientom oferujemy kompleksową obsługę w ramach serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Usługa obejmuje regularny serwis agregatów chłodniczych chiller, w ramach którego:

  • wykonywane są przeglądy serwisowe,
  • oceniany jest bieżący stan techniczny chillera,
  • wykonywane są prace czyszcząco-konserwacyjne,
  • oceniany jest poziom wyeksploatowania poszczególnych części urządzenia,
  • wymieniane są wyeksploatowane części urządzenia.

Dlaczego serwis agregatów chłodniczych chiller jest tak ważny?
Wykonywanie regularnych przeglądów technicznych oraz przeprowadzanie prac konserwacyjnych pozwala na przedłużenie żywotności urządzenia i zmniejszenie ryzyka wystąpienia niepożądanych awarii. Dzięki temu agregat chłodniczy może funkcjonować bezawaryjnie przez długi czas oszczędzając nasz czas i pieniądze.

Nasza oferta serwisowa to nie tylko serwis gwarancyjny i pogwarancyjny agregatów chłodniczych chiller, ale również serwis i naprawa wszystkich urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych znanych i cenionych marek: Carrier, Daikin, LG, Mitsubishi, Samsung i Toshiba. Na potrzeby Naszych Klientów oferujemy umowy serwisowe na przeglądy i naprawy urządzeń w dużych i mniejszych obiektów. Ofertę serwisowa kierujemy przede wszystkim do firmy i instytucji oraz osób prywatnych z obszaru województwa Śląskiego i okolicy.

Klientów zainteresowanych stałą obsługą serwisową agregatów chłodniczych zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z przedstawicielem firmy. Nasi pracownicy dopasują zakres umowy serwisowej do Państwa indywidualnych potrzeb.