Serwis klimatyzacji Daikin

Daikin jest jednym z liderów na polskim rynku, który od lat dostarcza indywidualne, komercyjne i przemysłowe rozwiązania w zakresie klimatyzacji, wentylacji, grzania i chłodzenia powierzchni.

Systemy Daikin charakteryzuje kompleksowość oferowanych rozwiązań, która idzie w parze z całą gamą dodatkowych walorów – wysoką jakością, trwałością, estetyką wykonania oraz innowacyjnością, dzięki którym klimatyzacja Daikin znajduje zastosowanie zarówno w obiektach mieszkalnych, jak i budynkach komercyjnych oraz do projektowania specjalistycznych systemów klimatyzacji przemysłowej.

Aby zapewnić Naszym Klientom maksimum satysfakcji z użytkowania rozwiązań Daikin naszą ofertę serwisową wzbogaciliśmy o kompleksowy serwis klimatyzacji Daikin.

Serwis klimatyzacji Daikin – zakres oferty serwisowej

W ramach oferty serwisowej świadczymy profesjonalne usługi serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego, w tym:

  • przeprowadzamy przeglądy gwarancyjne z częstotliwością wskazaną przez producenta systemu,
  • realizujemy naprawy gwarancyjne,
  • przeprowadzamy przeglądy pogwarancyjne z częstotliwością zalecaną przez wykwalifikowanych serwisantów systemów Daikin,
  • realizujemy naprawy pogwarancyjne,
  • prowadzimy wszelkie niezbędne prace konserwacyjne – usługa świadczona w ramach serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

Naszą ofertę kierujemy do firm, instytucji oraz klientów indywidualnych z obszaru województwa Śląskiego.

Serwis klimatyzacji Daikin – sprawdź, co możesz zyskać

Nawet najdroższy i najlepszy system wymaga okresowych przeglądów, wykonywania prac konserwatorskich oraz wymiany wyeksploatowanych komponentów. Regularny serwis klimatyzacji Daikin gwarantuje:

  • znaczące przedłużenie żywotności systemu klimatyzacji,
  • wyraźne obniżenie ryzyka zagrzybienia i zanieczyszczenia klimatyzacji,
  • możliwość uniknięcia niepożądanych awarii i przestojów,
  • obniżenie awaryjności systemu i związane z tym oszczędności finansowe,
  • stałą optymalizację kosztów eksploatacji systemu i wynikające z niej oszczędności.

Serwis klimatyzacji – dowiedz się więcej o naszej ofercie

Klim-Spaw Zabrze jest profesjonalnym serwisem klimatyzacji specjalizującym się w serwisowaniu i naprawie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych renomowanych marek. Od lat nasz serwis obsługuje klimatyzacje: Carrier, Daikin, LG, Samsung, Toshiba, Mitsubishi oraz AUX. Klientom oferujemy możliwość podpisania umowy serwisowej na przeglądy i naprawy urządzeń w dużych i mniejszych obiektach. Serwisujemy również specjalistyczne systemy klimatyzacji w obiektach przemysłowych i magazynowych.