Klimatyzacja do biura

Klimatyzacja w obiekcie biurowym pełni podwójną rolę – zapewnia komfort pracy oraz dobre samopoczucie pracownikom i pomaga w zapewnieniu odpowiednich warunków eksploatacji urządzeń biurowych. W nowopowstających obiektach systemy klimatyzacyjne umożliwiające swobodne zarządzanie temperaturą w pomieszczeniach są już standardem. Coraz częściej instaluje się je także w starszych budynkach.

W ramach usługi klimatyzacja do biura Firma Klim-Spaw Zabrze oferuje kompleksową obsługę klienta – od doradztwa, poprzez dostarczenie odpowiednich urządzeń i ich montaż, aż po serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Pracujemy z urządzeniami znanych i renomowanych marek, takich jak: Samsung, LG, Toshiba, Carrier, Daikin i Aux.

Poszukując najodpowiedniejszego rozwiązania dla swojego biura należy pamiętać o tym, że klimatyzacja do biura to pojęcie niezwykle szerokie, które obejmuje szereg różnych rozwiązań dla różnych biur.
W praktyce konstrukcja systemu klimatyzacji oraz rodzaj zastosowanych w nim komponentów zależy od wielkości obiektu, ilości pomieszczeń, wyposażenia tych pomieszczeń oraz ich przeznaczenia. Dlatego też wszystkie systemy klimatyzacyjne dla biur projektujemy indywidualnie dla każdego przedsiębiorstwa.

Uwzględniamy przy tym optymalizację zużycia energii oraz walory estetyczne oferowanych rozwiązań. Zależnie od potrzeb i wymogów oferujemy urządzenia naścienne, klimatyzatory kasetonowe, klimatyzatory sufitowe oraz klimatyzatory kanałowe i typu multi-split.

Klientów z województwa Śląskiego i okolic zainteresowanych skorzystaniem z usługi klimatyzacja do biura zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem zabrzańskiego oddziału Klim-Spaw. Nasi pracownicy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i pomogą w doborze najlepszych rozwiązań.