O nas

Klim-Spaw oddział w Zabrzu to największy na Śląsku dystrybutor wysokiej jakości rozwiązań w obszarze klimatyzacji dla różnego typu pomieszczeń. Naszym Klientom oferujemy rozwiązania dedykowane dla obiektów biurowych, lokali gastronomicznych oraz pomieszczeń i obiektów wymagających zastosowania specjalistycznych rozwiązań. W asortymencie posiadamy urządzenia renomowanych marek: Samsung, LG, Toshiba, Carrier, Daikin i Aux.

Nasza firma zatrudnia wyłącznie fachowców z wieloletnim doświadczeniem w zakresie serwisowania klimatyzacji, wentylacji i automatyki. Nasi eksperci posiadają doświadczenie w obsłudze sprężarek śrubowych i tłokowych, a także instalacji chłodzących i klimatyzacji. W oddziale zabrzańskim funkcjonują trzy wysoko wyspecjalizowane zespoły serwisowe, w kompetencji których leży:/p>

  • serwis agregatów wody lodowej,
  • serwis central wentylacji,
  • serwis instalacji wody lodowej i kotłowni gazowych

Serwisujemy agregaty chłodnicze marek Chiller, Rooftop oraz VRV. Na potrzeby Naszych Klientów zajmujemy się również serwisem i naprawą komponentów instalacji wentylacyjnych i klimatyzacji marek: Samsung, LG, Toshiba, Carrier, Daikin i Aux.

Szeroki zakres oferowanych usług sprawia, że z powodzeniem możemy zaspakajać potrzeby serwisowe szerokiego grona klientów – od obiektów hotelowych i sklepów wielkoformatowych, poprzez specjalistyczne obiekty sportowe, aż pomieszczenia przemysłowe. W ramach usług świadczonych przez zespoły serwisowe oferujemy również prace związane z modernizacją wentylacji i klimatyzacji w hotelach, sklepach wielkopowierzchniowych i obiektach przemysłowych pod kątem optymalizacji zużycia energii.

Oddział w Zabrzu obsługuje klientów z całego województwa Śląskiego, w szczególności z miast, takich jak: Zabrze, Tychy, Chorzów, Gliwice, Sosnowiec, Bielsko Biała, Bieruń oraz wszystkich pomniejszych miejscowości zlokalizowanych na obszarze od Wrocławia do Krakowa.