Serwis klimatyzacji AUX

Aux od lat dostarcza swoim użytkownikom profesjonalne rozwiązania dla domów i biur. W ofercie firmy można znaleźć szeroki wachlarz urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych – klimatyzatory ścienne, klimatyzatory inwerter, klimatyzatory ścienne multi, klimatyzatory kasetonowe, klimatyzatory kanałowe, klimatyzatory sufitowo-podłogowe, a także agregaty wody lodowej, klimakonwektory i systemy typu vrv. Wszystkie rozwiązania Aux charakteryzują się dbałością o jakość powietrza w klimatyzowanych pomieszczeniach, cichą pracą, energooszczędnością oraz estetyką wykonania.

Serwis klimatyzacji AUX – sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom użytkowników rozwiązań AUX oferujemy:

  • regularne przeglądy gwarancyjne realizowane z częstotliwością wskazaną przez producenta systemu,
  • wykonywanie naprawy gwarancyjnych,
  • regularne przeglądy pogwarancyjne realizowane z częstotliwością zalecaną przez wykwalifikowanych serwisantów systemów AUX,
  • wykonywanie napraw pogwarancyjnych,
  • wykonywanie wszelkich niezbędnych prac konserwacyjnych – usługa świadczona w ramach serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

Ofertę serwis klimatyzacji AUX kierujemy przede wszystkim do firm, instytucji oraz klientów indywidualnych z obszaru województwa Śląskiego.

Serwis klimatyzacji AUX – naprawdę warto

Regularne serwisowanie i konserwacja klimatyzacji przekłada się na szeroką gamę korzyści dla inwestora oraz użytkowników systemu. Wśród najważniejszych można wymienić nie tylko korzyści finansowe, ale również zdrowotne m.in.:

  • przedłużenie żywotności systemu i składających się na niego komponentów,
  • obniżenie awaryjności systemu,
  • obniżenie negatywnego wpływu klimatyzacji na zdrowie użytkowników poprzez jej regularne czyszczenie i odgrzybianie,
  • obniżenie kosztów eksploatacji systemu wynikające z bieżącej optymalizacji funkcjonowania systemu.

Serwis klimatyzacji – dowiedz się więcej o ofercie Klim-Spaw Zabrze

Jesteśmy licencjonowanym serwisem klimatyzacji specjalizującym się w serwisowaniu i naprawie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych renomowanych producentów. Od lat z sukcesami obsługujemy urządzenia marek, takich jak: Carrier, Daikin, LG, Toshiba, Mitsubishi oraz AUX. Klientom oferujemy możliwość podpisania umowy serwisowej na przeglądy i naprawy urządzeń w dużych i mniejszych obiektach. Serwisujemy również specjalistyczne systemy klimatyzacji w obiektach przemysłowych i magazynowych.